219. BÖNESNURRA

Trä och koppar med symboler. Tibet eller dess närhet, 1900-tal. Längd ca 22 cm. Smärre slitage.

Varunr 218513

11 Maj 2021 18:07

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2021-04-29 10:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!