Oljemålning på duk. Signerad och daterad -87. Komposition. 195x136 cm. Etikett Galeria Altamira.
4 400 SEK | 2021-05-11 18:11 |
4 200 SEK | 2021-05-11 18:10 |
3 600 SEK | 2021-05-11 18:08 |
1 900 SEK | 2021-05-10 16:50 |
1 400 SEK | 2021-05-08 21:19 |
300 SEK | 2021-05-06 14:35 |
300 SEK | Startpris |