234. ROCHA PINTO (1951-)

Oljemålning på duk. Signerad och daterad -87. Komposition. 195x136 cm. Etikett Galeria Altamira.

Varunr 218573

11 Maj 2021 18:13

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 4 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 400 SEK2021-05-11 18:11
4 200 SEK2021-05-11 18:10
3 600 SEK2021-05-11 18:08
1 900 SEK2021-05-10 16:50
1 400 SEK2021-05-08 21:19
300 SEK2021-05-06 14:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!