Blandteknik på duk. Signerad a tergo och daterad 1986. Komposition. 120x105 cm.
6 000 SEK | 2021-05-11 17:01 |
5 500 SEK | 2021-05-10 16:50 |
3 600 SEK | 2021-05-11 16:56 |
2 200 SEK | 2021-05-07 12:38 |
2 000 SEK | 2021-05-06 14:29 |
1 300 SEK | 2021-05-06 14:36 |
1 100 SEK | 2021-04-30 13:51 |
300 SEK | Startpris |