235. ANA VIDIGAL (1960-)

Blandteknik på duk. Signerad a tergo och daterad 1986. Komposition. 120x105 cm.

Varunr 218574

11 Maj 2021 18:12

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 6 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 10000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

6 000 SEK2021-05-11 17:01
5 500 SEK2021-05-10 16:50
3 600 SEK2021-05-11 16:56
2 200 SEK2021-05-07 12:38
2 000 SEK2021-05-06 14:29
1 300 SEK2021-05-06 14:36
1 100 SEK2021-04-30 13:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!