Oljemålning på duk. Signerad a tergo och daterad 1986. Komposition. 130x90 cm. Etikett Galeria Modulo.
5 500 SEK | 2021-05-11 18:10 |
5 000 SEK | 2021-05-11 18:10 |
2 800 SEK | 2021-05-10 16:50 |
2 200 SEK | 2021-05-08 21:15 |
700 SEK | 2021-05-06 11:00 |
700 SEK | 2021-05-06 17:42 |
400 SEK | 2021-05-06 14:35 |
300 SEK | 2021-04-30 13:47 |
300 SEK | Startpris |