236. PEDRO PORTUGAL (1963-)

Oljemålning på duk. Signerad a tergo och daterad 1986. Komposition. 130x90 cm. Etikett Galeria Modulo.

Varunr 218575

11 Maj 2021 18:12

Utrop 5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

5 500 SEK2021-05-11 18:10
5 000 SEK2021-05-11 18:10
2 800 SEK2021-05-10 16:50
2 200 SEK2021-05-08 21:15
700 SEK2021-05-06 11:00
700 SEK2021-05-06 17:42
400 SEK2021-05-06 14:35
300 SEK2021-04-30 13:47
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!