243. SKÄNKSKÅP

Teak. 1960-tal. Ulferts. Höjd 110 cm, bredd 123 cm.
Repor, märken, fläckar och fanerskador.

Varunr 218582

11 Maj 2021 18:15

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 300 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 1200 SEK

1 300 SEK2021-05-11 11:00
1 200 SEK2021-05-08 07:34
400 SEK2021-05-07 01:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!