Valnöt med intarsia. Louis XVI-stil. 1900-talets andra hälft. Höjd 154 cm, bredd 86 cm. Repor, märken. Hyllplan med smärre nagg.
2 000 SEK | 2021-05-11 16:44 |
1 900 SEK | 2021-05-10 08:46 |
1 800 SEK | 2021-05-09 19:57 |
1 500 SEK | 2021-05-06 11:02 |
500 SEK | 2021-05-04 07:40 |
450 SEK | 2021-05-03 16:30 |
300 SEK | Startpris |