Svart, quiltat caviarskinn med sydd monogram. Fack på baksida. Guldfärgad dragkedja med hänge med monogram. Insida fodrad med svart skinn, två fack varav en med dragkedja. Märkt Chanel Made in Italy. Inköpt i hos Birger Christensen, Köpenhamn 2003 för DKK 10200:-. 24x31x15 cm. Ställvis med slitage, fläckar. Utsidans fack med avskav längs kant. Insida med repor.
Obs! Tillägg: kvitto medföljer.
11 000 SEK | 2021-05-25 18:01 |
10 000 SEK | 2021-05-25 18:00 |
7 000 SEK | 2021-05-24 21:39 |
5 500 SEK | 2021-05-20 14:59 |
4 800 SEK | 2021-05-19 19:43 |
4 400 SEK | 2021-05-11 20:37 |
3 200 SEK | 2021-05-16 19:45 |
2 400 SEK | 2021-05-12 20:40 |
1 200 SEK | 2021-05-12 00:55 |
300 SEK | Startpris |