229. HERMÈS, "BIRKIN 35", HANDVÄSKA

Chokladbrunt Taurillon Clémence-läder med guldfärgade beslag. Stämpelmärkt HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE. Spännet märkt HERMÈS - PARIS samt artisanstämplar och årsstämpel, 61E, I (2005). Lås och nycklar medföljer. Insida fodrad med skinn, två fack, varav ett med dragkedja. Inköpt på Birger Christensen, Köpenhamn 2004 för DKK 44000:-. Ca 35x19x24 cm. Nederkanter med ställvis slitage, enstaka repor, läderrem med kantskav. Insida med repor. Originalbox och dustbag medföljer. Box med reva.
Obs! Tillägg: kvitto medföljer.

Varunr 218897

25 Maj 2021 18:10

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 48 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 50000 SEK

48 000 SEK2021-05-25 18:06
46 000 SEK2021-05-25 13:15
44 000 SEK2021-05-24 17:21
38 000 SEK2021-05-11 20:39
24 000 SEK2021-05-20 21:45
20 000 SEK2021-05-20 16:01
16 000 SEK2021-05-19 19:45
14 000 SEK2021-05-15 13:57
8 000 SEK2021-05-12 20:43
5 500 SEK2021-05-12 15:31
3 400 SEK2021-05-12 00:55
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!