1. JOSÉ-MARIA DAVID (1944-2015), SKULPTUR

Patinerad brons, 1/4. "Hippopotamus". Signerad J.M. David samt gjutarstämplad. Längd 110, höjd 40 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219901

8 Juni 2021 18:00

Utrop 150000-200000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

110 000 SEK2021-05-25 19:37
100 000 SEK2021-06-08 17:52
80 000 SEK2021-06-04 08:58
22 000 SEK2021-05-27 23:04
7 000 SEK2021-05-27 21:50
6 000 SEK2021-05-27 20:50
5 000 SEK2021-05-27 18:30
1 000 SEK2021-05-27 08:11
450 SEK2021-05-26 11:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!