I form av sköldpaddor. Patinerad gjutmetall, glaskupa i bärnstensfärgat glas. Samtida tillverkning. Höjd ca 10, längd 20 cm. Smärre bruksslitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
2 200 SEK | 2021-06-08 18:01 |
2 000 SEK | 2021-06-08 18:00 |
1 500 SEK | 2021-06-08 14:53 |
1 000 SEK | 2021-05-28 16:29 |
450 SEK | 2021-06-03 07:03 |
350 SEK | 2021-05-26 10:56 |
300 SEK | Startpris |