Försilvrad metall med gipsfyllning i form av en apa. Signerad i godset M. Fabris. Höjd 20 cm. Ställvist slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
900 SEK | 2021-06-08 18:01 |
800 SEK | 2021-06-08 18:00 |
500 SEK | 2021-06-08 17:33 |
450 SEK | 2021-06-08 14:12 |
400 SEK | 2021-06-05 18:30 |
300 SEK | 2021-05-26 10:59 |
300 SEK | Startpris |