13. M. FABRIS

Försilvrad metall med gipsfyllning i form av en apa. Signerad i godset M. Fabris. Höjd 20 cm. Ställvist slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219557

8 Juni 2021 18:04

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 900 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 800 SEK

900 SEK2021-06-08 18:01
800 SEK2021-06-08 18:00
500 SEK2021-06-08 17:33
450 SEK2021-06-08 14:12
400 SEK2021-06-05 18:30
300 SEK2021-05-26 10:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!