Patinerad vitmetall med dekor i relief av vilda djur. 1900-talets första hälft. Diameter ca 40 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
3 800 SEK | 2021-06-08 18:02 |
3 600 SEK | 2021-06-08 18:02 |
1 800 SEK | 2021-06-01 23:24 |
1 300 SEK | 2021-06-04 09:49 |
1 100 SEK | 2021-05-28 23:54 |
300 SEK | Startpris |