Försilvrad mässing och bemålad plåt. 1800-tal. Höjd 53 cm. Åldersrelaterat slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
2 800 SEK | 2021-06-08 18:04 |
2 600 SEK | 2021-06-08 18:03 |
2 000 SEK | 2021-06-05 07:56 |
1 100 SEK | 2021-06-02 23:35 |
400 SEK | 2021-06-02 18:09 |
300 SEK | 2021-05-25 21:41 |
300 SEK | Startpris |