Gouache på bomullsduk. Signerad. Mytologiska väsen och krigare. 113x63 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
1 800 SEK | 2021-06-08 17:04 |
1 700 SEK | 2021-06-08 17:59 |
1 500 SEK | 2021-06-08 16:25 |
500 SEK | 2021-06-07 20:19 |
400 SEK | 2021-05-31 17:41 |
300 SEK | 2021-05-27 21:48 |
300 SEK | Startpris |