Sverige, M/1930. För officer vid flygvapnet. Längd 34 cm. Fläckar, smärre slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
2 200 SEK | 2021-06-08 18:04 |
2 000 SEK | 2021-06-08 18:03 |
1 700 SEK | 2021-06-08 17:57 |
1 500 SEK | 2021-06-03 10:34 |
1 500 SEK | 2021-06-06 23:07 |
1 000 SEK | 2021-05-27 15:36 |
1 000 SEK | 2021-05-28 12:48 |
300 SEK | 2021-05-26 11:24 |
300 SEK | Startpris |