22. OFFICERSSTICKERT

Sverige, M/1930. För officer vid flygvapnet. Längd 34 cm. Fläckar, smärre slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219911

8 Juni 2021 18:07

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 200 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 200 SEK2021-06-08 18:04
2 000 SEK2021-06-08 18:03
1 700 SEK2021-06-08 17:57
1 500 SEK2021-06-03 10:34
1 500 SEK2021-06-06 23:07
1 000 SEK2021-05-27 15:36
1 000 SEK2021-05-28 12:48
300 SEK2021-05-26 11:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!