Urna i försilvrad koppar med mässinginsats. 1900-tal. Märkt: Challenge Chrales Baron. Höjd 19 cm, bredd 28 cm. Genomputsad, något skev.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
900 SEK | 2021-06-08 18:07 |
800 SEK | 2021-06-08 18:07 |
600 SEK | 2021-06-08 18:06 |
450 SEK | 2021-06-08 17:58 |
350 SEK | 2021-06-08 15:36 |
300 SEK | 2021-06-07 16:28 |
300 SEK | Startpris |