29. LYKTA SAMT LUPP MED STÄLLNING

Mässing och glas. 18/1900-tal. Höjd 27 och 55 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219918

8 Juni 2021 18:10

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 700 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 1000 SEK

700 SEK2021-06-05 07:58
600 SEK2021-06-02 23:37
500 SEK2021-05-26 16:24
300 SEK2021-05-26 08:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!