Blandteknik på pannå. Monogramsignerad R.B. Kvinnoporträtt med duva och rådjur. 155x66 cm. Märken, litet hål i höger överkant. Baksida med skiss.
Inköpt hos konsthandlaren Alain Braunstein, Nice, 1998.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
19 000 SEK | 2021-06-08 18:01 |
19 000 SEK | 2021-06-08 18:02 |
7 500 SEK | 2021-05-25 19:37 |
5 500 SEK | 2021-06-04 20:14 |
2 400 SEK | 2021-05-28 15:28 |
1 100 SEK | 2021-05-27 14:31 |
300 SEK | Startpris |