C-Print, 5/20. Signerad och daterad a tergo 1979. "Interieur (5A)". Bladets mått 27,5x20,5 cm. Dagmått 27x20,2 cm.
Proveniens: Skarstedt Fine Art, New York.
Mai 36 Galerie, Zürich. Ej examinerad ur ram.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
13 000 SEK | 2021-05-25 22:25 |
12 000 SEK | 2021-05-25 19:37 |
300 SEK | Startpris |