Mässing. Louis XVI-stil, 18/1900-tal. Signerad i godset: Ferville Suan. Höjd 37 cm. Senare urverk, repor, märken. Original urverk medföljer vid sidan av, pendel saknas.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
3 400 SEK | 2021-06-08 18:08 |
3 200 SEK | 2021-06-08 17:53 |
2 200 SEK | 2021-05-27 18:36 |
1 200 SEK | 2021-06-07 10:57 |
800 SEK | 2021-06-07 10:26 |
600 SEK | 2021-06-03 21:28 |
450 SEK | 2021-05-26 17:49 |
300 SEK | 2021-05-26 13:14 |
300 SEK | Startpris |