32. BORDSUR

Mässing. Louis XVI-stil, 18/1900-tal. Signerad i godset: Ferville Suan. Höjd 37 cm. Senare urverk, repor, märken. Original urverk medföljer vid sidan av, pendel saknas.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219921

8 Juni 2021 18:11

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 3 400 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 400 SEK2021-06-08 18:08
3 200 SEK2021-06-08 17:53
2 200 SEK2021-05-27 18:36
1 200 SEK2021-06-07 10:57
800 SEK2021-06-07 10:26
600 SEK2021-06-03 21:28
450 SEK2021-05-26 17:49
300 SEK2021-05-26 13:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!