35. DAVID HERRLIBERGER (1697-1777)

Handkolorerade etsningar, sju st. Ur boken "Zürcherische Ausruff-Bilder" (1748-1751). Största dagmått 10x10 cm. Foxing och gulnade blad. Ej examinerade ur ram.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219456

8 Juni 2021 18:12

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 1000 SEK

300 SEK2021-06-07 22:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!