Skuret trä med handtag i skinn och beslag i vitmetall. Längd 94 cm. Repor, märken, torrsprickor.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
1 000 SEK | 2021-06-08 18:11 |
900 SEK | 2021-05-31 08:47 |
800 SEK | 2021-05-26 16:25 |
500 SEK | 2021-05-26 10:26 |
350 SEK | 2021-05-25 23:31 |
300 SEK | Startpris |