Med sekundär-kniv. Bladen i stål, övrigt metallarbete sannolikt silver. Oman eller geografiskt närliggande områden. 1900-talets mitt eller något senare. Smärre skador och slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
44 000 SEK | 2021-06-08 18:11 |
42 000 SEK | 2021-06-08 17:24 |
14 000 SEK | 2021-06-01 04:13 |
4 800 SEK | 2021-05-25 19:38 |
4 200 SEK | 2021-05-27 13:52 |
300 SEK | Startpris |