46. JAPANSKA GRAFISKA BLAD, ETT PAR

Porträtt i helfigur. Med skrivtecken och stämplar. Dagmått Ca 55x33cm/st. Ej examinerade ur ram.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

Varunr 219932

8 Juni 2021 18:15

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 800 SEK

400 SEK2021-06-07 13:51
350 SEK2021-06-02 23:08
300 SEK2021-05-25 23:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!