Polerat trä med knopp av ben i form av gubbe med hatt och beslag i vitmetall. 1800/1900-tal. Längd 95 cm. Märken, naggar.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
900 SEK | 2021-06-08 16:42 |
800 SEK | 2021-06-02 18:00 |
600 SEK | 2021-05-29 10:09 |
300 SEK | 2021-05-28 11:06 |
300 SEK | Startpris |