Betsat trä med knopp/kikare i gulmetall. 1900-talets första hälft. Märkt Iris Paris. Längd 100 cm. Repor, märken, buckla.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
2 200 SEK | 2021-06-08 16:44 |
2 000 SEK | 2021-06-08 18:13 |
1 000 SEK | 2021-06-04 00:32 |
800 SEK | 2021-05-26 16:22 |
800 SEK | 2021-06-02 17:55 |
500 SEK | 2021-05-26 10:28 |
450 SEK | 2021-05-25 23:52 |
300 SEK | Startpris |