Konvext spegelglas samt bemålad och patinerad metall. "Senlis". Etikettmärkt. Diameter ca 90 cm. Smärre bruksslitage. Spegelglaset något löst.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
1 800 SEK | 2021-06-08 16:39 |
1 700 SEK | 2021-06-08 16:27 |
1 100 SEK | 2021-06-08 15:34 |
900 SEK | 2021-06-07 22:05 |
600 SEK | 2021-06-05 21:20 |
500 SEK | 2021-06-02 18:37 |
300 SEK | Startpris |