1. JENNINGS, ENARMAD BANDIT

Förkromad metall och trälaminat. 1950/60-tal. Nyckel medföljer. Höjd ca 65 cm. Bredd ca 44 cm. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti. En lampa trasig, slitage.

Varunr 220595

22 Juni 2021 17:59

Utrop 5000 SEK

3 600 SEK2021-06-08 15:13
3 400 SEK2021-06-11 18:11
2 200 SEK2021-06-09 11:22
1 100 SEK2021-06-09 09:43
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!