Förkromad metall och trälaminat. 1950/60-tal. Nyckel medföljer. Höjd ca 65 cm. Bredd ca 44 cm. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti. En lampa trasig, slitage.
3 600 SEK | 2021-06-08 15:13 |
3 400 SEK | 2021-06-11 18:11 |
2 200 SEK | 2021-06-09 11:22 |
1 100 SEK | 2021-06-09 09:43 |
300 SEK | Startpris |