12. PERSIL, FASADSKYLT

Emaljerad plåt. Persil, 1900-talets mitt. Avsedd att monteras på fasad vinklad utåt. Dubbelsidig. 32x48 cm. Krackeleringar, emaljbortfall, smärre rostangrepp.

Varunr 220585

22 Juni 2021 18:03

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1000 SEK

800 SEK2021-06-22 13:43
700 SEK2021-06-08 15:13
600 SEK2021-06-17 13:13
450 SEK2021-06-09 09:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!