Emaljerad plåt. Persil, 1900-talets mitt. Avsedd att monteras på fasad vinklad utåt. Dubbelsidig. 32x48 cm. Krackeleringar, emaljbortfall, smärre rostangrepp.
800 SEK | 2021-06-22 13:43 |
700 SEK | 2021-06-08 15:13 |
600 SEK | 2021-06-17 13:13 |
450 SEK | 2021-06-09 09:31 |
300 SEK | Startpris |