Förnicklad metall. Tidigt 1900-tal, senare Kassa-skylt monterad som krön. Nycklar medföljer. Höjd 66 cm, 46x38 cm. Förefaller fungerande vid inskrivningstillfället. Repor och märken, en avdelare saknas i kassalådan.
4 400 SEK | 2021-06-22 18:03 |
4 200 SEK | 2021-06-22 18:02 |
2 600 SEK | 2021-06-22 13:41 |
2 200 SEK | 2021-06-17 13:14 |
1 900 SEK | 2021-06-08 15:14 |
1 700 SEK | 2021-06-09 14:51 |
300 SEK | Startpris |