16. VARUAUTOMAT

Lackerad och förkromad metall. 1900-talets mitt. Nyckel medföljer. Höjd 144, bredd 44 cm. Repor, märken.

Varunr 220588

22 Juni 2021 18:04

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 11 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1500 SEK

11 000 SEK2021-06-18 17:24
10 000 SEK2021-06-22 13:48
7 000 SEK2021-06-20 19:24
3 200 SEK2021-06-11 19:00
3 000 SEK2021-06-11 16:45
900 SEK2021-06-08 15:14
450 SEK2021-06-09 09:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!