Lackerad och förkromad metall. 1900-talets mitt. Nyckel medföljer. Höjd 144, bredd 44 cm. Repor, märken.
11 000 SEK | 2021-06-18 17:24 |
10 000 SEK | 2021-06-22 13:48 |
7 000 SEK | 2021-06-20 19:24 |
3 200 SEK | 2021-06-11 19:00 |
3 000 SEK | 2021-06-11 16:45 |
900 SEK | 2021-06-08 15:14 |
450 SEK | 2021-06-09 09:32 |
300 SEK | Startpris |