Bemålat trä. Nyrenässans, ca 1900. Höjd ca 80 cm. Längd ca 331 cm. Djup ca 69 cm. Repor och märken, bruksslitage, skruvhål.
4 800 SEK | 2021-06-22 17:52 |
4 600 SEK | 2021-06-22 16:52 |
4 400 SEK | 2021-06-22 06:25 |
3 000 SEK | 2021-06-09 09:29 |
2 800 SEK | 2021-06-08 15:14 |
300 SEK | Startpris |