20. MOBO, TRAMPHÄST

Lackerad metall. 1900-talets mitt. Stämplad Mobo Made in England. Hoppar fram när man trampar. Höjd ca 76 cm. Rostanlupen, slitage. Fungerande vid inskrivningstillfället.

Varunr 220606

22 Juni 2021 18:06

Utrop 3000 SEK

1 000 SEK2021-06-08 15:14
900 SEK2021-06-22 17:53
700 SEK2021-06-22 09:46
350 SEK2021-06-16 22:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!