Lackerad metall. 1900-talets mitt. Stämplad Mobo Made in England. Hoppar fram när man trampar. Höjd ca 76 cm. Rostanlupen, slitage. Fungerande vid inskrivningstillfället.
1 000 SEK | 2021-06-08 15:14 |
900 SEK | 2021-06-22 17:53 |
700 SEK | 2021-06-22 09:46 |
350 SEK | 2021-06-16 22:07 |
300 SEK | Startpris |