23. JENNINGS, STAR-CHIEF, ENARMAD BANDIT

Förkromad metall och trä. 1950-tal. Nyckel medföljer. Höjd 70 cm, 40x44 cm. Repor, märken, bruksslitage.

Varunr 220608

22 Juni 2021 18:07

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 16 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 15000 SEK

16 000 SEK2021-06-22 17:44
15 000 SEK2021-06-22 18:01
9 500 SEK2021-06-08 15:14
3 000 SEK2021-06-09 12:14
450 SEK2021-06-09 09:46
350 SEK2021-06-09 08:56
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!