Förkromad metall och trä. 1950-tal. Nyckel medföljer. Höjd 70 cm, 40x44 cm. Repor, märken, bruksslitage.
16 000 SEK | 2021-06-22 17:44 |
15 000 SEK | 2021-06-22 18:01 |
9 500 SEK | 2021-06-08 15:14 |
3 000 SEK | 2021-06-09 12:14 |
450 SEK | 2021-06-09 09:46 |
350 SEK | 2021-06-09 08:56 |
300 SEK | Startpris |