25. STOPP-SKYLT

Plåt. Äldre trafikskylt. Diameter ca 88 cm. Slitage, repor och märken.

Varunr 220610

22 Juni 2021 18:07

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 1000 SEK

500 SEK2021-06-20 15:18
450 SEK2021-06-08 15:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!