26. ARISTOKRAT NEVADA, ENARMAD BANDIT

Lackerad och förkromad metall. Nyckel medföljer. Höjd ca 72 cm. Ca 40x41 cm. Sladd saknas, repor, märken och slitage. Proveniens: Tågarps café.

Varunr 220611

22 Juni 2021 18:08

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 3 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 4000 SEK

3 000 SEK2021-06-11 18:16
2 800 SEK2021-06-08 15:14
2 000 SEK2021-06-09 12:15
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!