28. MARABOU MJÖKLCHOKLAD, FASADSKYLT

Bemålat trä och skivmaterial. 1900-talets mitt. 61x200 cm. Åldersrelaterat slitage.

Varunr 220582

22 Juni 2021 18:08

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 300 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 300 SEK2021-06-22 18:06
1 200 SEK2021-06-22 13:43
1 000 SEK2021-06-17 16:38
900 SEK2021-06-08 15:14
800 SEK2021-06-14 22:47
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!