3. ZOEGAS DUBBELSIDIG EMALJSKYLT

Emaljerad plåt. Med dekor på båda sidorna. Avsedd att vara frihängande. 1900-talets mitt. Pyro-email, Boos & Hahn G.m.b.H, Ortenberg-Baden. 59,5x39,5 cm. Smärre emaljnaggar.

Varunr 220586

22 Juni 2021 18:03

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 15 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 2000 SEK

15 000 SEK2021-06-22 18:01
14 000 SEK2021-06-22 18:00
6 500 SEK2021-06-22 13:46
1 600 SEK2021-06-12 14:17
1 400 SEK2021-06-08 15:13
500 SEK2021-06-09 09:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!