Emaljerad plåt. Med dekor på båda sidorna. Avsedd att vara frihängande. 1900-talets mitt. Pyro-email, Boos & Hahn G.m.b.H, Ortenberg-Baden. 59,5x39,5 cm. Smärre emaljnaggar.
15 000 SEK | 2021-06-22 18:01 |
14 000 SEK | 2021-06-22 18:00 |
6 500 SEK | 2021-06-22 13:46 |
1 600 SEK | 2021-06-12 14:17 |
1 400 SEK | 2021-06-08 15:13 |
500 SEK | 2021-06-09 09:29 |
300 SEK | Startpris |