Förkromad metall och laminat. 1900-talets mitt. Nycklar medföljer. Höjd 74 cm. Bredd 44 cm. Repor och märken. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti.
Se Instagram för en video med spelautomaten.
5 500 SEK | 2021-06-22 18:10 |
5 000 SEK | 2021-06-22 18:09 |
4 800 SEK | 2021-06-22 18:09 |
3 800 SEK | 2021-06-08 15:14 |
3 800 SEK | 2021-06-11 18:17 |
2 000 SEK | 2021-06-09 12:15 |
300 SEK | Startpris |