Lackerad glasfiber och metall. Märkt Amus Equip Exchange. 1900-talets mitt. Nyckel medföljer. Höjd ca ca 138 cm. Längd ca 175 cm. Repor och märken, slitage. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti.
Se Instagram för en video med hästen.
4 000 SEK | 2021-06-22 17:56 |
3 800 SEK | 2021-06-08 15:14 |
2 000 SEK | 2021-06-22 15:40 |
1 500 SEK | 2021-06-10 15:13 |
700 SEK | 2021-06-09 17:29 |
300 SEK | Startpris |