32. DRICKABACKAR, TRE ST

Trä. Skåne öl, Pripps och Tingdsryds. 1950/60-tal. Höjd 23 cm. Bredd 36 cm. Bruksslitage.

Varunr 220615

22 Juni 2021 18:10

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 300 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 300 SEK2021-06-16 18:59
1 200 SEK2021-06-21 21:18
800 SEK2021-06-18 12:53
600 SEK2021-06-16 14:42
450 SEK2021-06-08 15:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!