Litograferad plåt. Inklusive kryddburkar med kryddor. Märkt Peterson & Detthow Göteborg, Örebro Bleckeballagefabrik. 1900-talets första del. Repor och märken, åldersrelaterat slitage. Höjd ca 62 cm. Bredd ca 23 cm.
2 200 SEK | 2021-06-22 17:49 |
2 000 SEK | 2021-06-21 09:39 |
1 900 SEK | 2021-06-08 15:14 |
1 500 SEK | 2021-06-15 22:02 |
1 300 SEK | 2021-06-12 14:21 |
1 100 SEK | 2021-06-09 12:17 |
300 SEK | Startpris |