4. CIGARETTAUTOMAT

Förkromad metall. 1960-tal. Nycklar medföljer. Höjd 93, bredd 49 cm. Repor, märken.

Varunr 220592

22 Juni 2021 18:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 3 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 400 SEK2021-06-18 17:22
3 200 SEK2021-06-12 09:55
3 000 SEK2021-06-11 18:12
2 000 SEK2021-06-08 15:13
1 500 SEK2021-06-09 11:23
500 SEK2021-06-09 09:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!