Förkromad metall. 1960-tal. Nycklar medföljer. Höjd 93, bredd 49 cm. Repor, märken.
3 400 SEK | 2021-06-18 17:22 |
3 200 SEK | 2021-06-12 09:55 |
3 000 SEK | 2021-06-11 18:12 |
2 000 SEK | 2021-06-08 15:13 |
1 500 SEK | 2021-06-09 11:23 |
500 SEK | 2021-06-09 09:30 |
300 SEK | Startpris |