41. TÅRTLÅDA

Litograferad plåt. 1900-talets mitt. Ringstorp, Helsingborg. Höjd 15, diameter 37 cm. Repor, märken, smärre rostangrepp.

Varunr 220624

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!