43. KONFEKTBURKAR, TRE ST

Litograferad plåt. 190-talets mitt. Göta, Påels och Turion. Höjd 20 cm. Repor, märken.

Varunr 220626

22 Juni 2021 18:13

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 400 SEK2021-06-22 18:10
1 300 SEK2021-06-22 17:50
400 SEK2021-06-21 18:19
350 SEK2021-06-17 13:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Juni 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!