Litograferad plåt. 1900-talets första del. Höjd 42, bredd 37 cm. Rostangrepp, smärre skador.
2 600 SEK | 2021-06-22 18:12 |
2 400 SEK | 2021-06-22 18:05 |
1 600 SEK | 2021-06-21 09:40 |
1 400 SEK | 2021-06-08 15:15 |
1 300 SEK | 2021-06-17 13:18 |
1 100 SEK | 2021-06-12 14:22 |
900 SEK | 2021-06-11 17:19 |
350 SEK | 2021-06-08 23:32 |
300 SEK | Startpris |