Lackerad plåt. I form av US Army Jeep. 1900-talets mitt. Etikettmärkt Tri-Ang, Made in England. Längd 98 cm. Bruksslitage, anlupen.
2 400 SEK | 2021-06-22 18:00 |
2 200 SEK | 2021-06-16 17:46 |
2 000 SEK | 2021-06-09 17:18 |
1 900 SEK | 2021-06-08 15:13 |
300 SEK | Startpris |