Skuret trä. Afrika, Mali. Ca år 1900-1920. Ca 27x14 cm. Åldersrelaterat slitage, sprickor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
4 000 SEK | 2021-07-06 18:00 |
3 800 SEK | 2021-07-06 18:00 |
2 600 SEK | 2021-06-22 20:10 |
1 300 SEK | 2021-07-06 06:23 |
1 100 SEK | 2021-07-05 21:18 |
450 SEK | 2021-06-23 21:24 |
350 SEK | 2021-06-23 08:51 |
300 SEK | Startpris |