12. MASK

Skuret trä, bunden med växtfiber. Afrika, Ibibio, Nigeria. Ca 1930/50-tal. Ca 30x18 cm. Åldersrelaterat slitage. Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221192

6 Juli 2021 18:10

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 4 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 4000 SEK

4 800 SEK2021-07-06 18:08
4 600 SEK2021-07-06 18:07
2 600 SEK2021-06-22 20:10
1 800 SEK2021-07-06 17:58
1 400 SEK2021-07-06 10:10
1 200 SEK2021-07-02 07:53
350 SEK2021-06-23 08:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!