13. MASK

Snidat trä, metallbeslag och nitar. Afrika, Bamana, Mali. Ca 1920-tal. Längd 57 cm. Åldersrelaterat slitage, sprickor. Proveniens: Holger Strömblads samling.

Varunr 221203

6 Juli 2021 18:04

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 400 SEK2021-07-06 17:58
1 300 SEK2021-06-22 20:10
1 100 SEK2021-06-25 08:10
350 SEK2021-06-23 08:53
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Juli 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!