Snidat trä, metallbeslag och nitar. Afrika, Bamana, Mali. Ca 1920-tal. Längd 57 cm. Åldersrelaterat slitage, sprickor. Proveniens: Holger Strömblads samling.
1 400 SEK | 2021-07-06 17:58 |
1 300 SEK | 2021-06-22 20:10 |
1 100 SEK | 2021-06-25 08:10 |
350 SEK | 2021-06-23 08:53 |
300 SEK | Startpris |